top of page

Foto: Joanna Sibilska, Atelier21

Włoska symfonia

By mogła tworzyć, jej zmysły muszą się obudzić.

Wśród pejzaży gorącego wybrzeża Amalfi

rozpoczyna niebezpieczną grę

 

 

Marianna Wisłocka, nieśmiała flecistka, ma talent, urodę i wielkie marzenie. Chce skomponować niezwykłą symfonię. Od swojej akademickiej nauczycielki dziewczyna otrzymuje propozycję występów w słonecznej Italii z orkiestrą słynnego Antonio Balamonte.
Nie wie, że promotorka wiąże z nią pewne plany.
Ekscentryczny i charyzmatyczny Antonio od pierwszych chwil fascynuje Mariannę, która godzi się na pięć kroków wtajemniczenia. Pod batutą Maestra, wśród wspaniałych krajobrazów włoskiego wybrzeża Amalfi zmysły Marianny budzą się do życia. Dziewczyna odkrywa świat namiętności, o jakim nigdy nawet nie śniła.
Jednak jak długo można żyć pełną piersią, nie ponosząc konsekwencji? Każda gra musi kiedyś się skończyć. Zwycięzca jest tylko jeden.
Chyba, że prawdziwą symfonię odegra miłość.

 


„Włoska symfonia” to erotyczna opowieść o kobiecych zmysłach i pasji tworzenia. Romantyczna i zarazem współczesna. Jak zawsze w swoich powieściach Agnieszka Walczak-Chojecka zaprasza czytelnika w fascynującą podróż, i tę rzeczywistą, i tę w głąb kobiecej duszy.

 

"ZMYSŁOWA GRA, KTÓRA NIEBEZPIECZNIE WCIĄGA. POLECAM!"

Magdalena Witkiewicz, autorka "Szkoły żon".

 

"ZACHWYCAJĄCA POWIEŚĆ PEŁNA MUZYKI, BAJKOWYCH KRAJOBRAZÓW I AROMATYCZNYCH ZAPACHÓW. GWARANTUJĘ, ŻE WY TEŻ SIĘ W NIEJ ZATRACICIE."

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Pełna recenzja kliknij TUTAJ

 

"To erotyk w dobrym stylu. Przyjemnie zaskakuje dobry język, niebanalne scenerie, a przede wszystkim postaci z krwi i kości, z których każda ma swoją przekonującą historię i indywidualne cele, do których dąży. Polecam amatorkom lekkiej, ale jednak jakościowej rozrywki :)" - Jakubo, Empik.com

 

"Jest to powieść pełna kolorów, pięknych zapachów i erotycznej zmysłowości. To historia przeistaczania się niewinnej dziewczyny w dojrzałą i pewną siebie kobietę. To opowieść o rozwijaniu zmysłów do granic możliwości, talentu i pasji, o uzależnieniu od drugiej osoby i tęsknoty.
Czasami w życiu trzeba wykorzystać każdą szansę jaką daje nam los. Życie to lekcja. Polecam tą niezwykłą szkołę zmysłów." - Magdalena Wentrys - Lubimyczytac.pl

 

 

KSIĄŻKA UKAZAŁA SIĘ 1 LIPCA 2015 NAKŁADEM WYDAWNICTWA FILIA, W SERII Z TULIPANEM (tylko dla dorosłych)

 

 

 

 

bottom of page